Saturday, May 18, 2013

noizy

hyrrem

hyrremdhe sulltan

a e nnjihni kete...

noizy

noizy

noizy

noizy with cunin e vogel

noizy

noizy

noizy

pee ke votoni

hyrrem

hyyyyyyyyrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm

hyrrem dhe sulltan sylejman

hyrrem apo firuze

mehmet

mmercedes

vetura

Thursday, May 16, 2013

hahah ndodh edhe kjo ne kosov

hahhahjg

HITI NOIZY FT GOLD AG

Kush mund ti gjej 5 dallimet

noizy

noizy with gold ag

noizy

Puna e mar

E keni par ket FILM

Kush esht kyy ne foto

JACKE CHAN

Ka diqka qe nuk shkon ..?

noizy

noizy

Kjo foto ka diqka qe shum nuk e kan vrejtur

FELLGA

QFAR VETURE ESHT ?kush e qellon do e bej admin